"EAST FIRE show" відрізняється від того, що Ви уявляєте, коли мова йде про фаєр шоу. Ми об'єднали досвід і натхнення, прагнучи створити трюкове уявлення, здатне дивувати тих, хто впевнений, що бачив все.

Ми уважно відбирали артистів серед хореографів, випускників циркових студій та акробатів, з єдиною метою - подарувати глядачеві буйство емоцій, викликати щирий захват від філігранно виконаних трюків, супроводжуваних видовищними ефектами. Адміністративно-технічна служба гарантує безпеку виступів.

"EAST FIRE show"  - єдиний в Україні вогненний шоу-проект, що володіє повним комплектом дозвільної документації і готовий давати гарантії відповідальності за те, що відбувається на майданчику під час виступів.

Ми створюємо дивовижні шоу з 2007 року і перші в Україні ввели внутрішні стандарти якості уявлень.
 
Кожен артист раз на півроку проходить атестацію на відповідність внутрішнім стандартам якості виступів. Так ми домоглися того, що навіть базові номери за участю трьох артистів виправдовують очікування глядачів. Акробатика, еквілібристика, хореографія, робота на ходулях і в партерному кільці - ось неповний перелік дисциплін, які освоюють артисти шоу перш ніж потрапити на майданчик для виступів.

 

  • +380 (67) 236 0 632
  • show.eastfire@gmail.com