«Сьогодні культурне дозвілля і розваги стали невід'ємною частиною нашого життя. Телебачення, радіо, театри, кінотеатри, Палаци та Будинку культури, спортивно-розважальні комплекси - все це важливі складові частини вітчизняної індустрії розваг. Якість і різноманітність пропонованих розважальних послуг безпосередньо входить в компетенцію комунального закладу культури «Харківський муніципальний культурний центр».


  

 

Наші завдання:

 

 - впровадження нових форм роботи, нових методик навчання і виховання творчої особистості, проведення масових заходів, дитячих свят, молодіжних вечорів, концертів, театралізованих вечорів, вистав, шоу-програм, виставок, презентацій, майстер-класів, флешмобів, міських фестивалів-конкурсів та ін .
 - впровадження інноваційних технологій і нових тенденцій в розробці і проведенні заходів різного рівня і характеру,
 - участь в загальноміських святкуваннях на площі Свободи і в центральному парку розваг ім.Горького: Масляної, Дня захисту дітей, Випускного, Дня міста, Нового року та ін.
 - надання платних послуг населенню: надання бази, а саме: актового залу фірмам, підприємствам, установам для проведення виставок, презентацій, концертів, свят (за домовленостю), показ вистав школярам міста і ін.
 - співпраця з підприємствами, організаціями, установами, науковими закладами всіх форм власності з метою підтримки іміджу Центру.
 

Творчий склад працівників Центру: 

 

Дипломовані фахівці з профільних дисциплін, випускники ХДАК, що працюють як за державною програмою навчання, так і за авторською, актори театру «Мадрігал», творці масової культури в Україні.