Премьера "абьтинеЖ"
Совершенно невероятное событие в двух действиях по мотивам пьесы Н.В.Гоголя

Режиссер Олег Дидык
Пластическое решение Наталия Федина
Художник-постановщик Алина Коваль

«Женитьба» Николая Гоголя. Лихо закрученная интрига, на редкость колоритные персонажи и невероятное происшествие в финале. Пьеса не сходит с театральных подмостков вот уже более полутора столетий и остаётся не разгаданной до сих пор.
В нашей интерпретации все окажется перевернуто с ног на голову, а как именно вы сможете увидеть непосредственно на спектакле.
Такого Гоголя вы еще не видели!

Спектакль идет 1 час 50 минут с антрактом

Мероприятия
"Віддайтеся гіпнотизеру"-комедія
21 сен
Відкриття 44-го театрального сезону у театрі Мадрігал!Вистава поставлена за першою комедією Василя Сигарьова "Детектор брехні". Звичайна сім'я, звичайні проблеми. Смішно дізнаватися в персонажах себе або, наприклад, своїх знайомих. Глядач ніби заглядає в замкову щілину сусідської квартири....Тривалість вистави - 1 год 20 хв. Режисер - постановник - Олексій Настаченко
 
"Принцеса підводного світу"
22 сен
Феєричний мюзикл для сімейного перегляду "Принцеса підводного світу" подарує незабутні хвилини радості своїм глядачам. Чарівна казка відкриє нам таємничий підводний світ, а також розповість про дочку могущественней царя Тритона, яка закохується в прекрасного принца, одного разу врятованого нею під час шторму. Ось тільки заради земної любові принцесі-Русалоньку доведеться покинути свій будинок, в
 
Горизонт-200 в рамках "Parade-Fest" — театрально-урбаністичного фестивалю 18–23 вересня.
22 сен
Parade-Fest — це театрально-урбаністичний фестиваль про право на місто, який відбудеться в Харкові 18–23 вересня. Горизонт 200 — так шахтарі кажуть про глибину дві тисячі метрів під землею. Це і про дві тисячі кілометрів України з півночі на південь, зі сходу на захід. Це про можливість бачити і небажання дивитися. Це про тих, хто не повертається. Це про перспективи. Це про викривлені закони реальності. Це про турбулентні часи.